IT Logo Mavi-Beyaz

Microsoft Office 365

Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Akademik Personel ve Öğrencileri için Microsoft Office 365 alt yapısında e-mail ve office uygulamaları hizmeti vermektedir.

Öğrenciler için Office 365

Öğrencilerimiz e-posta sayfalarına login olduktan sonra Office 365 sayfası üzerinden Install Office linkine giderek uygulamaları 5 cihaza kadar indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilmektedir.

 

Akademisyenler ve İdari Personel için Office 365

Akademisyen ve idari personellerimizin talebine göre e-posta hesaplarına Office 365 özelliği eklenmektedir.

BİLGİ E-posta hesabınıza office 365 özelliği ekletme taleplerinizi ithelpdesk@bilgi.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. Office 365 hizmeti e-posta hesabınıza yüklendikten sonra, https://www.office.com/ adresinden e-posta hesabınız ile login olarak Office 365 uygulamalarını 5 cihaza kadar indirip kurabilir, ücretsiz olarak çalıştırabilirsiniz.

Office 365 Uygulamasının özellikleri ve avantajları ile ilgili daha fazla billgi için Office 365 tanıtım sayfamıza göz atabilirsiniz.